Vizyon

 

       Özsan İnşaat, 2005  yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Uzmanlık ve kaliteye önem veren vizyonumuzla birlikte inşaat sektöründeki gelişmeleri ve değişiklikleri takip ederek en güzel ve en kaliteliye ulaşma çabasından hiç ödün vermeden yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteriyoruz.


       Özsan İnşaat bugüne kadar pek çok kaliteli projeye imza atarak müşterilerini memnun etmiştir. Sektörümüzde kalıcı ve marka olma yolunda ilerlerken siz müşterilerimizin memnuniyetinde odaklanarak; konfor, estetik ve teknolojiyi uyum içinde yaşam alanlarınıza dahil etmek için özen gösteriyoruz.

 

       "Sözün yerine getirilmesi güveni doğurur"  felsefesiyle bugüne kadar ki tüm taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirdik. Kendimizi sürekli geliştirerek, dünya inşaat sektöründeki tüm yenlilikleri ve teknolojileri siz müşterilerimize sunmayı ilke edinerek İzmir' de pek çok yeniliklere imza atmış bulunmaktayız.


       "Bizi farklı ve kalıcı kılan ileklerimizi koruyarak, çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte yolumuza devam ediyoruz."

  

                                                                                                                                       Misyon

 

       Özsan İnşaat ,bugüne kadar yaptığı çalışmalarda her zaman kaliteli inşaat üretmeyi, işi zamanında teslim etmeyi, uygun fiyatı hedeflemiş; mühendislik bilgisini öne çıkararak hizmet vermiştir. Müşterisine, malzeme temincilerine, çalışanlarına, taşeronlarına ve iş ilişkisi içersin de olduğu her kişi ve kuruma karşı açık, net ve güvenilir olmuştur ve öyle olmaya da devam edecektir. Ne istediğini bilen ve güvenilir müşterilere bundan sonra da aynı hizmeti vereceğiz.

 

      Kazancımızın bir kısmını öğrencilere burs, okul, yaşlılar evi gibi sosyal hizmetlere yönlendireceğiz ve böylece topluma olan borcumuzu azaltacağız.       Şirketimizin ana faaliyet alanını İzmir ve çevresiyle sınırlı bırakmayarak yurtdışı işlere yönelecek, ülkemize döviz kazandıran ve vatandaşımıza istihdam yaratan bir şirket olacağız. İstihdam politikamız sürekli olarak gündemde olacak, kazancımızı inşaat işlerine ve uygun bulup gireceğimiz sanayii dallarına aktararak yolumuza devam edeceğiz. Önümüzdeki yıllarda yapacağımız işlere alt yapı hizmetlerini de ekleyeceğiz.

 

     Şirketimiz, yetenekli profesyonel kişiler ve ikinci kuşak aile fertleriyle daha da kurumsallaşarak yoluna devam edecek, uluslararası kalite belgelerine ulaşacak, ekipman parkını, banka kredi olanaklarını ve özkaynaklarını artırarak daha da büyük projelere imza atacaktır.

          ©    Copyright 2013 Özsan Insaat Ltd. Sti.     Tüm haklari saklidir.